Home » Kulturë »

Seriali me i ri shqiptar, O SA MIRE (video)

 

serf

KLIKO KETU SHIKO TE GJITHA EPIZODAT

 

“O Sa mirë” titullohet seriali më i ri i cili ka filluar te transmetohet në DIGITALB

Seriali, i cili ka për temë bashkimin kombëtar, është një realizim i përbashkët i K-Studio dhe Digitalb, dhe ka mbledhur disa prej fytyrave më të njohura shqiptare të aktrimit.

Në serialin, i cili realizohet nën regjinë e Ilir Bokshit, do të luajnë Enver Petrovci, Olta Daku, Koço Devole, Helidon Fino, Xhevdet Jashari, dhe të tjerë.

Skenari, i realizuar nga Ard Islami dhe Erion Kame, tregon një ngjarje e cila zhvillohet në një shkollë e cila është hapur enkas për disa nxënës të privilegjuar, të mbledhur nga të gjitha trevat ku jetojnë shqiptarë.

Enver Petrovci do të luajë rolin e drejtorit të shkollës, ndërsa Koço Devole do të jetë njëri nga profesorët në të.

Deri tani janë realizuar tri epizoda te cilat mund t’i shihni ketu kliko

Ne kete link mund t’a gjeni cdo te mart epizodin e ri te radhes…Epizodat janë te paluara dhe mjafton te klikoni ne shigjatat nen video per te ardh te epizodi i ri/Kosovalbaner.com/

 

 
 
 
 

Punuar nga: [VM] VisualMutation.Com